Тизимнинг ушбу имкониятидан фойдаланиш учун Сиз авторизация қилинишингиз керак!
Рўйхатдан ўтишни хоҳлайсизми? Ёки тизимга ўз логинингиз билан кирасизми?

Авторизация қилиш Рўйхатдан ўтиш

×
 ×
См. предыдущую редакцию.
(пункт 8 утратил силу в соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 19 сентября 2000 г., № УП-2714 — Ведомости Олий Мажлиса, 2000 г., № 9-10, ст. 270)
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к
Указу Президента Республики Узбекистан
от 20 декабря 1995 г., № УП-1327

© Центр правовой информатизации при Министерстве юстиции Республики Узбекистан