Тизимнинг ушбу имкониятидан фойдаланиш учун Сиз авторизация қилинишингиз керак!
Рўйхатдан ўтишни хоҳлайсизми? Ёки тизимга ўз логинингиз билан кирасизми?

Авторизация қилиш Рўйхатдан ўтиш

См. предыдущую редакцию.
(абзац третий пункта 9 в редакции постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан от 22 февраля 2006 г. № 28 — Собрание законодательства Республики Узбекистан, 2006 г., № 8, ст. 52)
См. предыдущую редакцию.
(пункт 12 в редакции постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан от 17 января 2003 г. № 33)